Депутати Миколаївської обласної ради дозволили миколаївському центру психічного здоров’я списати декілька будівель, які раніше були понівечені обстрілом. Таке рішення ухвалили під час останньої сесії облради.
Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ».
Миколаївська обласна рада погодила обласному центру психічного здоровʼя списання нерухомості спільної власності територіальних громад Миколаївщини. Йдеться про будівлі, що розташовані по вулиці
2-ій Екіпажній у Миколаєві, зокрема будинок 4 і 4Б, які закріплені правом управління за цим підприємством. Долю комунального майна області розглядали під час онлайн-засідання сесії облради 15 серпня. Виконувачка обов’язків очільниці управління охорони здоров’я Ірина Ткаченко наголосила, це питання є вимушеним заходом.
“Фактично, будівлі, які були введені в експлуатацію ще 1950-70-х роках зруйновані під час влучання ракет російської федерації. Відновленню вони не підлягають”.
Зазначені споруди включають будівлю лікувально-реабілітаційного центру, господарчі приміщення, наркологічне відділення, а також підсобні кімнати. Голова облради Антон Табунщик напередодні голосування закликав депутатів підтримати це рішення, адже воно було попередньо схвалене депутатськими комісіями.
Рішення прийняли. «За» списання постраждалого майна внаслідок обстрілу проголосували 39 депутатів, 1 був проти.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




