
У Миколаївській області планують реалізувати проєкт з утилізації залишків знищених будівель, — Кім
На Миколаївщині розглядають можливість втілити у життя проєкт з переробки будівельного сміття та його залишків, що утворилися через російські обстріли будівель на території Миколаєва та регіону. Про це розповів начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім під час спілкування з журналістами 24 травня. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Більше



