
Віталій Кім: У Миколаєві людей більше, ніж робочих місць
Безпекова ситуація на Миколаївщині значно стабілізується, до обласного центру та населених пунктів активно повертаються місцеві жителі. Про це в ефірі телемарафону заявив начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім. Усі подробиці – далі. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». У Миколаївській області ситуація стабілізується, а ворог вже майже не обстрілює
