До міської лікарні №1 приїздили кваліфіковані кардіохірурги з Інституту серця

Допомогти та врятувати життя. До міської лікарні №1 приїздили кваліфіковані кардіохірурги з Інституту серця, що в Києві. Лікарі провели консультації для миколаївців з вродженими або набутими серцево-судинними захворюваннями, які нині потребують хірургічного втручання. Чому така співпраця є дуже важливою для розвитку медицини в нашому регіоні, дивіться у сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Сьогодні в коридорах кардіологічного відділення міської лікарні №1 особливо людно. Пацієнти з хворобами серця прийшли за консультацією до кращих спеціалістів Інституту серця. Це перша співпраця миколаївського медзакладу з київськими медиками. Перелік пацієнтів фахівці міських лікарень Миколаєва складали ще за місяць до візиту кардіохірургів. Усе для того, аби на огляд потрапили ті, кому найбільше потрібна допомога і лікування поза межами міста.

Аневризми аорти, післяінфарктні стани, набуті та вроджені вади серцево-судинної системи – усі ці захворювання ефективно лікують в Інституті серця. Нині кардіохірурги працюють не лише з пацієнтами, а й з миколаївськими медиками. Спеціалісти обмінюються досвідом та вчаться новим медичним технологіям.

У міському управлінні охорони здоров’я кажуть, така співпраця точно триватиме. Консультування дає змогу не лише оцінити стан здоров’я пацієнта, а й визначити, чи потрібно йому їхати в інше місто на операцію або лікування.

Окрім надання консультацій, спеціалісти Інституту серця обговорили з міською лікарнею №1 перспективи партнерства. Тож далі – буде!

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram