Закриття ювілейного театрального сезону. В Миколаївському драмтеатрі відбувся предпоказ п’єси «Наше містечко»

Закриття 100 ювілейного театрального сезону. В Миколаївському драматичному театрі відбувся предпоказ останньої п’єси в цьому сезоні «Наше містечко». Наші кореспонденти побували на виставі і дізнались подробиці.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

100 театральний сезон добігає кінця. В Миколаївському драматичному театрі проводжають його виставою «Наше містечко». Не дивлячись на важкі часи, театр продовжує працювати. Керівник закладу Артем Свистун зазначає – ювілейний сезон став суцільним викликом. Обстріли, руйнування, евакуація та мобілізація. І саме завдяки Зброїним Силам України та глядачам колектив не здається, продовжує грати заради творчості та підтримки морального духу миколаївців.

«Наше містечко» – вистава імерсійна, тобто глядачі взаємодіють  з акторами під час гри. Цей формат дуже сподобався присутнім, тому  колектив буде повертатися до нього і  надалі. У п’єсі розповідається історія вигаданого американського маленького містечка Гроверс-Корнерса у 1901—1913 роках. Перед глядачами розгортається повсякденне життя його громадян.

В постановці вдалося задіяти всю труппу театру. Її реалізували безпосередньо на головній сцені. 22 вересня 2022 року історична будівля театру зазнала значних пошкоджень через російську ракетну атаку , але колектив це не зупинило. За словами Артема Свистуна наразі триває відновлення та реставраційні роботи і 1 жовтня планується запустити в роботу основну залу з великою сценою.

Миколаївські поціновувачі театрального мистецтва зможуть долучитися до подій п,єси протягом трьох днів з 26 по 28 травня. Попри те, що ювілейний сезон завершено, на глядачів чекають нові вистави від колективу театру. Наприклад вже 7 червня відбудеться перший показ «Зимового монологу» за творами нашого видатного земляка Дмитра Кременя. 

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram