
Іноземні партнери передали міській лікарні №1 два новенькі автомобілі швидкої допомоги
Миколаїв отримав важливу допомогу від іноземних партнерів. Асоціація «Нарбонна-Україна» передала нашому місту два новенькі автомобілі швидкої медичної допомоги марки Renault.
