Захистити життя людей: «Нова пошта» придбала і спорудила бетонне укриття у Миколаєві

У Корабельному районі Миколаєва встановили і облаштували бетонне укриття поблизу зупинки громадського транспорту. Придбала і звела захисну споруду компанія «Нова Пошта» в межах благодійного проєкту «SAVE PLACE UA».

Більше про облаштоване укриття дивіться у спецрепортажі наших кореспондентів. 

Прифронтовий Миколаїв – місто, що чи не найбільше потерпає від обстрілів російських окупантів. З 24 лютого агресор вдавався до ударів і в нічний час, і посеред білого дня. У таких умовах захист життів містян залишається пріоритетним завданням. Нова Пошта вирішила допомогти убезпечити миколаївців та встановила бетонне укриття. 

Цей проект було реалізовано у рамках підтримки мешканців міста Миколаєва від «Нової пошти». Планується ще встановлення аналогічного укриття у місті Харків та ще двох таких же аналогічних укриттів у місті Миколаїв, — розповів територіальний менеджер компанії у місті Дмитро Кушнір.

Власним коштом компанія звела укриття біля зупинки громадського транспорту в Корабельному районі міста. Це один з найбільш небезпечних мікрорайонів, сюди росіяни били найбільше.   

Встановлення і облаштування укриття – частина проєкту «Save Place UA». Його виготовили із залізобетонного каркасу. Розраховане воно на 10 сидячих місць, а загалом може вмістити до 18 людей.  

«Нова пошта» подбала про потреби людей: в укритті облаштували місця для сидіння, є світло, а також розетки для зарядки гаджетів. 

На стелі зараз 35 сантиметрів, стіни 25, нижня плита 15. Тут є світло, вентиляція і другий вихід, — зазначив заступник керівника проєкту «SAVE PLACE UA» Микита Безрукавий.

Окрему увагу організатори приділили і зовнішньому вигляду споруди. На укритті професійні художники зобразили головні пам’ятки Миколаєва і його мирне життя. Спонсори та організатори проєкту вірять: синергія їхніх зусиль допоможе захистити життя простих людей. 

Нагадаємо, мешканці одного з багатоповерхових будинків у Центральному районі міста самостійно подолали проблему з центральним водопостачанням. Спільними зусиллями вдалося пробурити свердловину і встановити насосну станцію.  

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram