Тепер з водою: жителі багатоквартирного будинку самостійно облаштували свердловину

Згуртувалися і тепер із чистою питною водою. Мешканці одного з багатоповерхових будинків у Центральному районі міста самостійно подолали проблему з центральним водопостачанням. Спільними зусиллями вдалося пробурити свердловину і встановити насосну станцію.  

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

На всі роботи витратили близько півмільйона і півтора місяці. З кожної квартири збирали по 3400 гривень. Попри чималу суму мешканці будинку поставилися до цінового питання з розумінням, бо постійно носити воду у квартири вже втомилися.

Треба було щось робити, бо було дуже тяжко, людей в нашому будинку багато залишилося. Ми зібралися, ухвалили рішення, що треба зробити свердловину. Говорили з «Миколаївводоканалом», радилися, як можна це зробити, щоб все запрацювало. Зараз воду ми вже запустили, налагоджуємо систему. Ця вода придатна до користування, можна готувати на ній їжу, — розповіла голова ОСББ «ГрадХаус» Валерія Баюнова.

Насосну станцію та бочки встановили у підвалі будинку. Електрик Олексій, який обслуговує цю багатоповерхівку, розповідає, обладнання встановив за день.

Це швидко, люди вже з чистою питною водичкою. Насосна станція подає тиск на верхні поверхи, — каже чоловік.

Мешканці будинку щасливі, бо нарешті з водою. Не лякає і те, що тепер доведеться платити трошки більше за електрику. На випадок аварійних та віялових відключень світла планують придбати генератор.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, де миколаївцям безкоштовно отримати матеріали для відновлення будинку після обстрілу.

Також читайте, у Миколаєві запрацював консультаційний центр з питань поводження із військовополоненими.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram