
Тепер з водою: жителі багатоквартирного будинку самостійно облаштували свердловину
Згуртувалися і тепер із чистою питною водою. Мешканці одного з багатоповерхових будинків у Центральному районі міста самостійно подолали проблему з центральним водопостачанням. Спільними зусиллями вдалося пробурити свердловину і встановити насосну станцію.