
У Миколаєві вшанували пам’ять жертв Голодоморів
Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів. 26 листопада миколаївці зібралися біля пам’ятного знаку, аби схилити голови у хвилині мовчання та покласти квіти.

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів. 26 листопада миколаївці зібралися біля пам’ятного знаку, аби схилити голови у хвилині мовчання та покласти квіти.

У Миколаєві пройшла інформаційна кампанія «Вакцинуйся — врятуй життя», що реалізується в межах Програми розвитку ООН за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Її мета — популяризувати серед населення важливість щеплень проти COVID-19 в Миколаївській області. Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Пандемія коронавірусу нагадала світові, вакцинація – найефективніший