Іноземні партнери передали міській лікарні №1 два новенькі автомобілі швидкої допомоги

Миколаїв отримав важливу допомогу від іноземних партнерів. Асоціація «Нарбонна-Україна» передала нашому місту два новенькі автомобілі швидкої марки Renault.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Миколаїв залишається містом, яке вже дев’ятий місяць поспіль обстрілюють російські окупанти. Зі звільненням Херсона кількість ворожих атак зменшилася, однак лікарні міста досі приймають поранених цивільних та продовжують надавати медичну допомогу пацієнтам з хронічними хворобами.

Підсилити заклади допомагають іноземні партнери. Днями у Миколаїв доставили дві новенькі швидкі від асоціації «Нарбонна-Україна». Ними користуватиметься персонал міської лікарні №1.

Ми плануємо на наступний рік контрактувати за пакетом паліативної допомоги. Це дасть змогу вузьким спеціалістам виїжджати додому до хворих, транспортувати до лікарні, якщо це необхідно, вирішувати якість складні питання вдома у хворого, — розповіла директорка міської лікарні №1 Марія Грачова.

Також донори передали нашому місту 180 палет з різноманітним обладнанням, медикаментами, інструментами, теплим одягом та продуктами харчування. Ще серед допомоги — самоскид для миколаївських комунальних підприємств.

Нагадаємо, компанія «Нова Пошта» придбала і спорудила бетонне укриття у Миколаєві.

Раніше повідомлялось, жителі багатоквартирного будинку самостійно облаштували свердловину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram