
Цьогоріч COVID-19 став причиною більше 10% смертей мешканців Миколаївщини за перші півроку
Від наслідків коронавірусного захворювання в січні-червні 2021 року померли 11,1% від усіх померлих в Миколаївській області. Про це свідчать дані Головного управління статистики в Миколаївській області. Найбільше жителів області померло від хвороб системи кровообігу – 6 534 людини (61,7% від усіх померлих), в тому числі 4569 – від ішемічної хвороби





