
ООС: окупанти порушили «тишу» поблизу Золотого, бойових втрат немає
У зоні проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомляє пресслужба штабу ООС. Поблизу Золотого ворог вів вогонь з ручних протитанкових гранатометів. Читайте також: На Донбасі загинув український військовослужбовець Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил














