На Миколаївщині продовжується вакцинальна кампанія для представників освітньої галузі

На Миколаївщині триває вакцинальна кампанія представників освітньої галузі. Сьогодні понад півтори сотні працівників шкіл та інтернатних закладів області отримали першу дозу препарату Pfizer. Щеплення робили спеціалісти вакцинального пункту, що діє при Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 4.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Директор ЦПМСД № 4 Ольга Присяжнюк каже, у травні МОЗ переглянуло протоколи вакцинації. До списків категорій людей, які одними з перших можуть отримати щеплення препаратом Pfizer включили працівників навчальних закладів, профтехучилищ, коледжів та ВИШів.

Тому зараз з кінця травня ми розпочали цю роботу. Зараз вони отримують свою першу дозу. Вакцинація триває з дотриманням карантинних всіх вимог, з дотриманням часового проміжку. Вони у нас в кімнаті спостереження перебувають протягом 30 хвилин, де за ними проводиться нагляд медичним персоналом, – розповіла Ольга Присяжнюк.

Перш ніж отримати щеплення, кожен має заповнити спеціальну анкету і пройти огляд у лікаря. Серед тих, хто погодився на добровільну а вакцинацію Олександр Олійник. Чоловік працює в третьому інтернаті на посаді педагога організатора, тому розуміє важливість такої процедури.

Я вважаю, що вакцинація – це необхідна річ в нашому житті, в нашому суспільстві, тому що ніхто не може бути застрахований від COVID – 19, а вакцинація це як раз той шлях, який допоможе нам у боротьбі з цією недугою. Враховуючи те, що я пед.працівник, то вакцинація необхідна в першу чергу, як основна черга, відповідно, ми йдемо одними з перших на вакцинацію, ідемо добровільно. Хочеться бути вакцинованим, тому що це перша і найбільш необхідна річ, яка необхідна під час цієї хвороби, – каже Олександр Олійник.

Окрім вчителів та персоналу шкіл і інтернатів вакцинуватись прийшли і представники департаменту освіти Миколаївської облдержадміністрації. Дехто, як директор профільного департаменту Алла Веліховська отримав першу дозу препарату раніше, частина працівників прийшли щепитися сьогодні.

Треба сказати, що це все у нас було за власним бажанням і якщо на перших порах у нас були певні труднощі, не всі довіряли, то сьогодні такої проблеми немає. З ініціативою виходять самі керівники навчальних закладів, самі освітяни. Всім, хто бажає ми можемо надати таку можливість, – розповіла Алла Веліховська.

Всі представники шкіл та інтернатних закладів, які прищепилися сьогодні від коронавірусної хвороби другу дозу вакцини отримають рівно за три тижні.

Раніше повідомлялось про те, хто складатиме списки для вакцинації освітян в Україні.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031