ООС: окупанти порушили «тишу» поблизу Золотого, бойових втрат немає

У зоні проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомляє пресслужба штабу ООС. Поблизу Золотого ворог вів вогонь з ручних протитанкових гранатометів.

Читайте також: На Донбасі загинув український військовослужбовець

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил внаслідок ворожого обстрілу немає.

Про дії збройних формувань Російської Федерації Українська сторона СЦКК повідомила представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

Нагадаємо, що 14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Також 5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.