
У Китаї підтвердили перший випадок “британського” COVID-штаму
Китайський Центр інфекційних захворювань підтвердив перший випадок захворювання людини на британський варіант коронавірусу (COVID-19) в країні. Як передає Укрінформ, про це повідомляє AFP. “Британський штам” виявили у 23-річної жінки з Шанхаю, яка 14 грудня прилетіла з Великої Британії. За даними Центру, її було госпіталізовано після прибуття з легкими симптомами захворювання. Читайте також:














