ФОТО: Reuters

Меркель заявила, що вакцинується від коронавірусу дотримуючись черги

Канцлерка Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель планує зробити щеплення від COVID-19, коли “настане її черга”.

Про це вона заявила під час новорічної промови, пише DW, передає УНІАН.

Зазначимо, що на відміну від низки інших країн, зокрема США, Німеччина не включила урядовців до переліку тих, хто першочергово отримає вакцину від коронавірусу. У межах Національної стратегії щодо вакцинації пріоритетною групою в ФРН є пенсіонери, старші 80 років, мешканці та співробітники будинків для людей похилого віку, а також медперсонал. 

Наступними в черзі на вакцинацію є німці, старші 70 років, а також ті, хто забезпечує функціонування держави, зокрема поліція, охорона, пожежники тощо.

Читайте також: Німеччина передала Україні 18 апаратів ШВЛ

У категорії підвищеного пріоритету для тих, кому за 60 років, є “люди на релевантних позиціях в уряді”. 66-річна Меркель, вочевидь, належить до третьої групи. Однак, час вакцинації кожної конкретної особи визначається місцевими органами влади. 

Німеччина, як і низка інших країн ЄС, розпочала свою програму вакцинації 27 грудня, хоча перше щеплення від коронавірусу у ФРН зробили днем раніше 101-річній жінці.

За словами Меркель, вакцина “дає надію”.

Ось уже кілька днів у надії є обличчя: обличчя перших щеплених, літніх людей та їхніх доглядальників, медичного персоналу відділень інтенсивної терапії… Не лише тут, а й в усій Європі та багатьох інших країнах, – наголосила канцлерка.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я”. Документ запроваджує функціонування сучасної системи “реабілітації у сфері охорони здоров’я”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram