Апарат ШВЛ. Фото: kiew.diplo.de

Німеччина передала Україні 18 апаратів ШВЛ

Німеччина передала українським лікарням 18 апаратів ШВЛ фірми “Дреґер” (NModel EVITA V 600) на загальну суму понад 500 тис. євро.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Читайте також: Данія передала Україні 50 апаратів ШВЛ

Обладнання вартістю майже 525 тис. євро, придбане за кошти Міністерства закордонних справ ФРН, передали Міністерству охорони здоров′я України через Центр громадського здоров′я.

“Із самого початку пандемії ми тісно співпрацювали з нашими українськими партнерами, щоб пом’якшити та подолати її наслідки. Я рада, що майже під кінець року вдалося здійснити ще одну передачу медичного обладнання.

Цією передачею федеральний уряд ще раз демонструє свою солідарність у подоланні глобальної пандемії та готовність продовжувати підтримувати Україну”, – сказала посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен під час передачі апарату Київській міській лікарні № 17 у присутності заступника міністра охорони здоров’я Ігоря Іващенка та заступника генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігоря Кузіна.

У посольстві нагадали, що цього року Німеччина кілька разів підтримувала Україну медичним обладнанням у боротьбі з COVID-19. Зокрема у квітні Державній службі з надзвичайних ситуацій передали захисні костюми, маски та 200 переносних дезінфікуючих апаратів на суму близько 175 тис. євро.

Читайте також: З початку року для лікарень Миколаївщини придбано 37 апаратів ШВЛ

Крім того, для підтримки Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Німеччина передала вантаж із захисних костюмів, респіраторів, масок для обличчя, хірургічних рукавичок, а також швидких тестів на антитіла.

У посольстві додали, що поряд з відправленням медичного гуманітарного вантажу Німеччина планує підтримати Україну у боротьбі з COVID-19 на 150 млн євро у рамках Незв’язаного фінансового кредиту, наданого в 2015 році.

Читайте також: В Ізраїлі чоловік помер від серцевого нападу після щеплення від коронавірусу

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов висловив думку про те, що Україна може за 3 роки досягти “трансплантаційної незалежності”, коли всі трансплантації українцям робляться на батьківщині. 

Крім того, Президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я”. Документ запроваджує функціонування сучасної системи “реабілітації у сфері охорони здоров’я”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram