Данія передала Україні 50 апаратів ШВЛ

П’ятдесят апаратів для штучної вентиляції легень доставлені в Україну із Данії у відповідь на запит про допомогу у боротьбі з коронавірусом, який був зроблений через Механізм цивільного захисту ЄС.

Як повідомляє Укрінформ, про це інформує прес-центр Європейської комісії. Усього з початку пандемії такою допомогою ЄС у вигляді медичного або захисного обладнання скористалися 24 країни.

“Навіть після багатьох місяців, коли триває ця пандемія, країни-члени продовжують демонструвати солідарність як в межах ЄС, так і по відношенню до наших сусідів. Я хочу ще раз подякувати Данії за демонстрацію спроможностей Механізму цивільного захисту ЄС за межами кордонів Євросоюзу, зокрема, у питаннях логістики та покриття транспортних витрат”, – зазначив з цього приводу єврокомісар з питань кризового менеджменту Янез Ленарчич.

Читайте також: З початку року для лікарень Миколаївщини придбано 37 апаратів ШВЛ

Як ідеться у повідомленні, постачання 50 апаратів ШВЛ з Данії було зроблено у доповнення до постачання захисного та іншого обладнання, яке було здійснене на початку поточного року Словаччиною, Естонією та Польщею для допомоги Україні у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Нагадаємо, у РНБО назвали терміни вакцинації проти COVID-19 в Україні. Також, за інформацією ВООЗ, пандемію COVID-19 зупинить 60-70% вакцинація населення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram