У РНБО назвали терміни вакцинації проти COVID-19 в Україні

В Україні планують завершити масову вакцинацію населення проти коронавірусу до кінця 2021 року. У РНБО хочуть, щоб вакцинувалась максимальна кількість українців.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив глава комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони Сергій Комісаренко.

До кінця прийдешнього року, я думаю, ми вже закінчимо вакцинацію всього населення України — тих, хто цього захоче. Нам потрібно провести правильну агітацію за те, що вакцини є ефективними та що вони необхідні, щоб люди залишалися здоровими, — сказав він.

За його словами, проблеми можуть виникнути через те, що в Україні є люди, які охоплені активакцинною пропагандою і не хочуть робити щеплення.

Нагадаємо, у ВООЗ впевнені, щоб зупинити пандемію COVID-19, необхідно вакцинувати 60-70% населення планети. Такий рівень вакцинації дозволить розірвати ланцюжка поширення коронавірусу.

Раніше повідомлялось, Раніше повідомлялось, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що введення локдауна розірве ланцюг передачі хвороби COVID-19. Це може звести захворюваність до нуля.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram