Фото: Максим Степанов / Facebook

Локдаун зведе до нуля зараження коронавірусом в Україні, – Максим Степанов

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що введення локдауна розірве ланцюг передачі хвороби COVID-19. Це може звести захворюваність до нуля.

Про це він розповів на онлайн-брифінгу.

За його словами, з іншого боку – треба рахуватися з економічною точкою зору.

З точки зору епідеміології, введення жорсткого карантину і розрив повністю ланцюга передачі хвороби, тобто зведення практично до нуля спілкування між людьми, це найкращий спосіб, з точки зору епідеміології, для зменшення захворюваності COVID-19, ну практично її можна звести до нуля, – заявив він.

За його словами, існують передумови для запровадження жорсткого карантину – епідситуація і навантаження на медичну систему. Максим Степанов зазначив, в Міністерстві охорони здоров’я викликають побоювання новорічні свята. Причиною тому є великі скупчення людей під час зимових свят.

Зараз у МОЗ, за словами міністра, розглядають різні варіанти реагування на ситуацію з коронавірусом.

Нагадаємо, 27 листопада, в Миколаївській області зареєстровано 540 нових випадків коронавірусного захворювання COVID-19.

Раніше повідомлялось, найближчим часом українці зможуть підписувати декларації з сімейними лікарями в онлайн-режимі. Також з’явиться база лікарів, які будуть консультувати пацієнтів з COVID-19 і вести їх лікування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram