ФОТО: Радіо Свобода

МАУ покаже фільм-розслідування про авіакатастрофу в Ірані

Українська авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” проведе закритий показ фільму – розслідування авіакатастрофи в Ірані 8 січня рейсу PS752 автора Леоніда Канфера.

Про це повідомляє пресслужба авіакомпанії.

05 січня 2021 року в Multiplex Atmosfera о 18:00, відбудеться закрита презентація фільму-розслідування. На презентацію запрошені представники Міністерства закордонних справ, Офісу Генерального прокурора України, Міністерства юстиції України, Служби Безпеки України, фонду “Безпечне Небо”, співробітники авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, а також інші небайдужі до трагедії рейсу PS752 представники громадянського суспільства, – йдеться у повідомленні.

У МАУ нагадують, що 8 січня 2021 року виповниться рік від дати авіакатастрофи рейсу PS752, що був збитий іранськими воєнними ракетами у небі над Тегераном. На його борту були 176 осіб – 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули.

Щоб увічнити пам’ять жертв трагедії, а також здійснити спробу знайти відповіді на важкі запитання, автор фільму, Леонід Канфер, провів власне розслідування. Його результати можна побачити у фільмі “Тайна загибелі Ромео”. Автор спробував встановити істину щодо того, що ж насправді сталося у небі Ірану, які події цьому передували, який у них міжнародний контекст та наслідки, – додають в МАУ.

Нагадаємо, іранська сторона досі не передала Києву проект технічного звіту про причини катастрофи літака авіакомпанії МАУ, який у січні збили іранські військові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram