Газова конфорка. Фото: Pixabay

Українці зможуть економити за газ до 40%, якщо оберуть державного постачальника, – Зеленський

Громадяни матимуть змогу заощадити на рахунках за газ у разі вибору державної компанії-постачальника, зокрема ГК “Нафтогаз України”.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області, передає Укрінформ з посиланням на прес-службу глави держави.

Читайте також: Максимальна ціна газу для українців у січні зросте більш ніж на 20%

“Державні компанії для того й потрібні, щоб працювати в інтересах суспільства, створювати вигідні можливості для звичайних людей. “Нафтогаз” має чітко показати українцям, як компанія забезпечить газ дешевше”, – сказав він.

Зеленський повідомив, що вже обговорив з головою правління Нафтогазу Андрієм Коболєвим питання цін для населення.

“Незважаючи на те що країна перейшла на ринок газу і ринок диктує ціни, все-таки у “Нафтогазу” сьогодні найдешевші ціни з усіх постачальників”, – сказав Президент.

За даними Офісу Президента, сьогодні в Україні постачання газу для домогосподарств здійснюють понад 50 компаній, а залежно від постачальника та регіону ціни на газ відрізняються суттєво. Наприклад, ціна на газ на січень 2021 року від ГК “Нафтогаз України” становить 7,22 грн/куб. м з ПДВ, тоді як ціна обласних газзбутів у середньому дорівнює 9,9 грн/куб. м з ПДВ.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року тариф на водопостачання і водовідведення в Миколаєві виросте більш ніж на 25% і складе 32,29 гривень за кубометр води.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram