Фото: mkrada.gov.ua

Жителі Балабанівки отримали “сімейні пакунки” від друзів з Луцька

Доставка гуманітарного вантажу до Миколаєва стала можливою завдяки співпраці з благодійною організацією Global Empowerment Mission. 

Представники Громадянського руху “Свідомі” з міста Луцьк доставили до Миколаєва гуманітарний вантаж. Продукти харчування, побутові товари, 160 великих сімейних наборів, що містять продукти, медпрепарати та засоби гігієни. Також додатково дитячі підгузки та харчування для найменших миколаївців.

Читайте також: Миколаївська область отримала допомогу від канадської благодійної організації Atlantic Ukrainian Association

Як повідомив співзасновник організації Михайло Наход, “сімейні пакунки” привезли жителям мкрн Балабанівка, який постійно страждає від обстрілів російських окупантів. 

В основному – це старші чоловіки та жінки, бабусі та дідусі, які дорожать своїм шматочком землі, оселею, всім тим, що накопичили за життя, – зазначає пан Михайло. 

Доставка гуманітарного вантажу до Миколаєва стала можливою завдяки співпраці з благодійною організацією Global Empowerment Mission. 

Організаційну допомогу надали депутатка Миколаївської міської ради Наталія Горбенко, заступник міського голови Анатолій Петров.

Читайте також: Для отримання харчових наборів миколаївцям треба оформити продуктову картку. АДРЕСИ

Нагадаємо, що до Миколаєва з Одеси прибув черговий гуманітарний вантаж: двадцять тисяч банок консервів, тонна макаронних виробів, півтонни круп, 1700 кг кондитерських виробів, три тонни мінеральної питної води, а також досить велика кількість медикаментів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram