Фото - Миколаївська ОДА

Миколаївська область отримала допомогу від канадської благодійної організації Atlantic Ukrainian Association

24 палети гігієнічних засобів було доставлено в Миколаїв.

Миколаївська область отримала важливу допомогу від канадської благодійної організації Atlantic Ukrainian Association, яка була створена для допомоги українцям, що постраждали від воєнних дій.

24 палети гігієнічних засобів було доставлено в Миколаїв завдяки плідній співпраці Atlantic Ukrainian Association з Гуманітарним центром «Південь України».

Читайте також: Для отримання харчових наборів миколаївцям треба оформити продуктову картку. АДРЕСИ

ГУ «Південь України» – волонтерська організація, яка організована миколаївською групою автомобільних компаній, і окрім технічного обслуговування транспорту ЗСУ, поліції та лікарень, займаються логістичною допомогою з гуманітарними вантажами.

Миколаївська обласна військова адміністрація висловлює подяку мешканцям Канади та українській діаспорі, які брали участь у зборі допомоги для населення постраждалих від війни територіальних громад, які вже почали отримувати надану допомогу.

Нагадаємо, що до Миколаєва з Одеси прибув черговий гуманітарний вантаж: двадцять тисяч банок консервів, тонна макаронних виробів, півтонни круп, 1700 кг кондитерських виробів, три тонни мінеральної питної води, а також досить велика кількість медикаментів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram