
Обстріл Миколаєва: рашисти знову вдарили по житловому району та міській інфраструктурі
Миколаїв знову зазнав ракетного обстрілу з боку військ Російської Федерації. Цього разу рашисти поцілили у промисловий об’єкт, вщент розбили спортивний клуб та понівечили житловий район. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Близько 7-ї ранку Миколаїв сколихнули кілька вибухів. Російські військові знову завдали удару по житловому кварталу та інфраструктурі міста.







