Фото - Миколаївоблтеплоенерго

Як триває підготовка «Миколаївоблтеплоенерго» до старту сезону? ВІДЕО

Обладнання вже готове до роботи.

Підготовка до старту опалювального сезону на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» завжди починається відразу по закінченню попереднього. Цей рік не став винятком, хоча підготовка неабияк ускладнена постійними обстрілами з боку РФ.

Читайте також: На Миколаївщині продовжується підготовка до опалювального сезону

До того ж, окупанти пошкодили водогін централізованого водопостачання з Дніпра, і підприємству довелося шукати альтернативні варіанти заповнення тепломереж якісною водою.

Усі подробиці розповів директор теплопостачального підприємства Микола Логвінов.

«Усі регламентні роботи виконуються, обладнання готове до роботи, системи заповнюються водою зі свердловин, яка проходить хімводоочистку. Води небагато, тож заповнення буде тривалим.

Ці роботи ми почали минулого тижня, і якщо раніше нам вистачало тиждень – максимум два для заповнення усіх систем, то зараз ми плануємо зробити це упродовж місяця», – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Вода, що надходитиме у системи проходить спеціальну обробку, зокрема, пом’якшення, фільтрацію, видалення кисню, вуглекислоти тощо.

Читайте також: Олександр Сєнкевич: “Ми маємо намір планово розпочати опалювальний сезон, проте готуємось і до найгірших варіантів”

Аби подати теплоносій до всіх споживачів, підприємство завершує підготовку котелень та тепломереж.

«90% обладнання готове до пуску опалення. Зараз триває заповнення мереж підприємства та йде підготовка разом з керуючими компаніями до заповнення внутрішньобудинкових систем опалення», – додає головний інженер ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Кирило Купрій.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» й надалі закликає здійснювати посильні розрахунки за отримані послуги, адже підприємство несе великі витрати на енергоносії, зокрема закупівлю газу, підготовчу та ремонтну кампанії, аби усі споживачі були з теплом.

Читайте також: Теплопостачання у Миколаєві: проблеми та командна робота

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram