Фото з відкритих джерел

“Миколаївоблтеплоенерго готується до опалювального сезону”, – Логвінов

Все, що залежить від “Миколаївоблтеплоенерго”, буде зроблено вчасно”.

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов у коментарі 0512.ua, підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Читайте також: “Миколаївоблтеплоенерго” просить балансоутримувачів не нехтувати підготовкою внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону

До опалювального сезону ми готуємося так само, як ми до нього готувалися у мирний час, лише з урахуванням особливостей воєнного стану,- підкреслив Логвінов.

На питання, чи буде тепло у цьому році в будинках миколаївців, директор підприємства заявив, що “все, що залежить від “Миколаївоблтеплоенерго”, буде зроблено вчасно”.

Читайте також: Миколаївці заборгували більше 160 млн гривень за опалювальний сезон

Нагадаємо, що фахівці ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, крім планової підготовки потужностей підприємства до опалювального сезону, продовжують надавати посильну допомогу з вирішенням питання водопостачання у Миколаєві.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram