Теплопостачання у Миколаєві: проблеми та командна робота

Опалення буде, але слід готуватись до різних можливих варіантів.

Питання, що безумовно турбує жителів Миколаєва, як тих, які залишаються в місті, так і тих, хто тимчасово виїхав: чи буде тепло в житлових будинках? ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” інформує, що підприємство подаватиме теплоносій до всіх житлових будинків, де це можливо. Мова не йде лише про зруйновані будівлі.

Температура в приміщеннях нижче +14 вже може з великою вірогідністю мати негативний вплив на будівельні конструкції через брак відповідного обміну та вологості повітря.

Відсутність опалення житлових будинків також може стати чинником, що призведе до виходу з ладу внутрішньобудинкового обладнання, перш за все – трубопроводів опалення та радіаторів”, – зазначає директор ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов, додаючи, що заміна цього устаткування буде коштувати набагато більше ніж платіжка за тепло.

Керівник теплопостачального підприємства також наголошує, що місто готується до різних варіантів розвитку подій в умовах війни.

Читайте також: Миколаївщина готується до опалювального сезону за умов можливих атак росіян

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» буде робити все можливе, щоб опалювальний сезон у Миколаєві почався вчасно і теплоносій було подано до житлових будинків. Ми розуміємо всі ризики, всі можливі варіанти розвитку подій – готуємося до них.

Але з відкритими вікнами від спеки в квартирі опалювальний сезон точно не пройде. Ми маємо вчитися бути економними та виваженими у питаннях теплоспоживання, я наголошую на цьому повсякчас. Тому до опалювального сезону мають готуватися не лише теплопостачальник та керуюча компанія, а й самі містяни.

Елементарні речі також допоможуть мінімізувати тепловтрати в квартирі. Має бути командна робота”, – аргументує Микола Логвінов.

Читайте також: Миколаївці заборгували за теплопостачання понад 217 мільйонів

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram