Миколаївці заборгували за теплопостачання понад 217 мільйонів

Станом на липень миколаївці заборгували ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» понад 217 мільйонів гривень

Сума заборгованості за послугу з постачання теплової енергії абонентів групи населення на індивідуальних договорах наразі складає понад 217 млн грн.

Заборгованість за опалювальний сезон 2021-2022 рр. (за послугу з постачання теплової енергії з врахуванням заборгованості по платі за абонентське обслуговування) сягає майже 144 млн грн. Відсоток оплат за нарахуваннями – 76,4 %.

Читайте також: “Миколаївоблтеплоенерго” просить балансоутримувачів не нехтувати підготовкою внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону

При цьому заборгованість за послугу централізованого опалення за минулі опалювальні сезони – понад 73 млн грн.

Незважаючи на щоденні обстріли міста росіянами, працівники ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» щодня виконують свої професійні обов’язки, готуючи об’єкти підприємства до опалювального періоду.

Ми вдячні містянам за оплати – повні й часткові. Фінанси відіграють важливу роль. На сьогодні це – можливість розраховуватися за енергоносії та купувати необхідні матеріали для проведення ремонтів, на жаль, через нищення інфраструктури таких робіт побільшало. І всі вони важливі для старту опалювального сезону.

Наша мета полягає у тому, щоб будинки містян були з теплом. Тож закликаємо й надалі по можливості закривати борги, – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram