Олександр Сєнкевич. Фото - Миколаївська міська рада

Олександр Сєнкевич: “Ми маємо намір планово розпочати опалювальний сезон, проте готуємось і до найгірших варіантів”

Однією з найбільших проблем є постійні обстріли міста російськими терористами.

У Миколаєві триває підготовка до опалювального сезону в умовах воєнного стану. Так, комунальне підприємство “Миколаївоблтеплоенерго” заповнює мережі очищеною водою, аби зберегти інфраструктуру. Також місто допомагає готуватися до зими державному підприємству “Миколаївська ТЕЦ”. Про це розповів мер Олександр Сєнкевич під час онлайн брифінгу в медіацентрі Україна-Укрінформ.

Читайте також: Мобільні котельні та генератори: як прифронтова Миколаївщина готується до зими

При цьому однією з найбільших проблем є постійні обстріли міста російськими терористами. Вони не тільки нищать інфраструктуру Миколаєва, але й масово пошкоджують житлові будинки. 

Наразі російські війська пошкодили майже 1500 будинків. В основному у них вибиті вікна. Міська влада допомагає закрити їх – видаються плити ОСБ, а підрядні організації виконують ремонтні роботи. Роботи дуже багато, тому сил місцевих підприємств не вистачає.

“Я звернувся до Асоціації міст України з проханням, аби інші міста надіслали свої ремонтні бригади, – сказав Олександр Сєнкевич. – Нам допомагають бригади з Одеси, вчора приїхали бригади з Івано-Франківська”.

Завдяки такій допомозі місто повинно закрити всі вибиті вікна.

“Ми маємо намір планово розпочати опалювальний сезон, проте готуємось і до найгірших варіантів”, – резюмував міський голова.

Читайте також: Теплопостачання у Миколаєві: проблеми та командна робота

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram