Фото - Миколаївоблтеплоенерго

Мобільні котельні та генератори: як прифронтова Миколаївщина готується до зими

Технічно область буде готова до зими.

Прифронтовий Миколаїв потребує мобільних котелень, а менші населені пункти області – додаткових дизель-генераторів та твердопаливних котлів, які зможуть підтримувати роботу критичної інфраструктури.

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ 15 вересня.

«Нам потрібні модульні котельні для Миколаєва та інших прифронтових районів, де є централізоване опалення, ми вже дали запит на їх поставку. Також, щоб забезпечити опалення менших населених пунктів, ми будемо використовувати дизель-генератори, твердопаливні котли та буржуйки. Це дасть змогу підтримувати роботу системи в разі виходу з ладу основних котелень», – сказав Кім.

Як повідомлялося, головною проблемою Миколаївщини у підготовці до опалювального сезону залишаються військові ризики, технічно ж область буде готова до зими.

Читайте також: Теплопостачання у Миколаєві: проблеми та командна робота

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram