Як миколаївці оцінюють довгоочікувану тролейбусну лінію на Намиві?

У черговому випуску “ПроМиколаїв” – спільного телепроєкту видання “Свідок.Інфо” і телеканалу “МАРТ” ми з’ясовуємо думку мешканців Намиву про нещодавно прокладену тролейбусну лінію вздовж берегу.

Як відомо, 29 грудня 2019 року на Намиві відкрили тролейбусну лінію. Якийсь час вона працювала у тестовому режимі. Віце-мер Юрій Андрієнко заявляв, що повноцінно тролейбусна лінія запрацює у березні 2020 року.

Однак, у березні стало відомо, що у Миколаєві все ще не сплатили підключення тролейбусної лінії навколо Намиву.

У свою чергу мер Олександр Сенкевич заявляв, що лінію запустять після закінчення карантину, щоб не витрачати гроші на порожні салони.

Дивіться також: “Миколаївелектротранс” регулярно дезінфікує свій транспорт

Пізніше Олександр Сенкевич говорив, що тролейбусна лінія на Намиві запрацює після того, як Миколаївська міськрада виділить майже ₴ 4 мільйони на її підключення до електрики.

У липні ж повідомлялося, що запуск тролейбусної лінії на Намиві перенесли через невідремонтовану вулиці Лазурній.

У середині липня 2020 року тролейбуси запустили рух навколо мікрорайону Намиву. Як оцінюють таке довгоочікуване нововведення місцеві жителів і чи все їх влаштовує у новому випуску “ПроМиколаїв”.

Нагадаємо, журналісти ТРК “МАРТ” перевірили оновлений сквер Вітовський і ставлення жителів Корабельного району Миколаєва до його нового вигляду.

Раніше повідомлялось, Миколаївці поділились думкою про оновлений сквер на розі вулиць Погранична та Мала Морська.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram