“Транспортна” комісія просить знизити ставку електричних мереж для проведення тролейбусної лінії до Намиву

17 березня, у вівторок, відбулась “транспортна” комісія, на якій ухвалили рішення про звернення до Президента України та уряду щодо можливості зниження ставки на підключення електричних мереж «Миколаївобленерго» для проведення тролейбусної лінії до мікрорайону Намив. 

Тролейбусна лінія на Намиві поки що не працює. Її досі не підключили до електромережі і невідомо коли підключать. Оскільки Вартість підключення постійно збільшується. На транспортну комісію міської ради звернулась Тетяна Шуліченко – директор департаменту економічного розвитку.  Просила аби депутати профільної комісії підтримали звернення до президента і Кабінету Міністрів щодо можливості знизити ставки на підключення електричних мереж, оскільки ці ставки встановлюються НКРЕКП.

Дивіться також: Володимира Євтушенка намагаються усунути з посади в.о. директора КП “Миколаївелектротранс”

Вартість підключення тролейбусної лінії на Намиві до електромережі «Миколаївобленерго» стає дедалі більше. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань транспорту сказав її голова і директор КП «Миколаївелектротранс» Володимир Євтушенко:

«Я неодноразово відповідав на це питання. Там ставки ростуть з кожним днем. Спочатку була одна сума грошей, а потім вона  майже в 2 рази збільшилась», – заявив директор КП «Миколаївелектротранс».

Остання сума яка, була озвучена – 4 мільйони гривень. Євтушенко сказав, що яка вона зараз, він не знає, так як його підприємство не є замовником робіт, але припустив, що вона вже збільшилася в рази.

Нагадаємо, у грудні 2019 року в тестовому режимі запустили тролейбусну лінію на Намив.

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради підтримали виділення КП «Миколаївелектротранс» 10 мільйонів гривень для погашення боргів за електроенергію.

 

Автор – Олександра Супрун, оператор – Олег Хусаінов

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram