Фото: World Health Organization (WHO)

ВООЗ хоче вакцинувати 70% населення Землі до липня 2022

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила нові плани щодо вакцинації населення. Планує щепити 70% людей до середини 2022 року.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова генерального директора Тедроса Аданома Гебрейесуса.

Це момент, коли світові лідери можуть відкинути політику та популізм, а також особисті інтереси, які загрожують загальному реагуванню на пандемію, а також загрожують підірвати реагування на нове захворювання, яке неминуче з’явиться, – заявив генеральний директор ВООЗ.

Читайте також: Штам Омікрон швидко поширюється навіть у країнах з високим рівнем імунітету – ВООЗ

За словами Гебрейесуса, попри те, що 2021 рік був доволі складним у боротьбі з пандемією коронавірусу, він розраховує на те, що людству вдасться щепити 70% населення до 1 липня 2022 року.

У нас залишилося 185 днів до фінішної прямої вакцинування 70% населення до початку липня 2022 року, – додав Гебрейесус.

Читайте також: Українські лабораторії можуть виявляти коронавірусний штам “Омікрон”

Нагадаємо, що більшість симптомів нового штаму коронавірусу “Омікрон” збігаються з симптомами звичайної застуди. Зокрема, це головний біль, біль у горлі, нежить, втома і чхання.

За результатами попереднього дослідження три дози вакцини від COVID-19 Pfizer здатні ефективно захищати від штаму «Омікрон». Поки йдеться про попередні дані випробувань, потрібно більше часу, щоб сказати про ефективність вакцини остаточно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram