Фото: wikipedia.org

“Схожий на застуду”: названо симптоми штаму “Омікрон”

Більшість симптомів нового штаму коронавірусу “Омікрон” збігаються з симптомами звичайної застуди. Зокрема, головний біль, біль у горлі, нежить, втома і чхання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian. Професор тім Спектор закликав людей з симптомами застуди – і не тільки класичними симптомами COVID – пройти тест.

Такі речі, як температура, кашель і втрата нюху, зараз становлять меншість симптомів, які ми спостерігаємо, – заявив він.

При цьому професор додав, що у більшості хворих “Омікроном” не буває класичних симптомів – таких, як пропажа нюху і смаку.

Читайте також: Українські лабораторії можуть виявляти коронавірусний штам “Омікрон”

Нагадаємо, що за результатами попереднього дослідження три дози вакцини від COVID-19 Pfizer здатні ефективно захищати від штаму «Омікрон». Поки йдеться про попередні дані випробувань, потрібно більше часу, щоб сказати про ефективність вакцини остаточно.

Крім того, компанія Pfizer Inc стверджує, що остаточний аналіз її противірусної таблетки від COVID-19 показав майже 90% ефективність у запобіганні госпіталізації та смертей пацієнтів з групи високого ризику.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram