Фото: ldc.org.ua

В Україні створять Агентство оборонних технологій

У 2021 році планується створення Агенції оборонних технологій, прообразом для створення якої є американська DARPA. Вона сприятиме створенню перспективних зразків збройної військової техніки.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр, міністр з питань стратегічний галузей промисловості Олег Уруський під час візиту до об’єднання військової техніки та озброєння  “Ліга оборонних підприємств України”, повідомляє Діло.

Читайте також: Держава збільшить замовлення для Укроборонпрому на 2021 рік, – Зеленський

Міністерство стратегічної промисловості планує об’єднатися з “Лігою оборонних підприємств” для створення умов як для державних, так і приватних компаній.

“У 2021 році планується створення Агентства оборонних технологій, прообразом для створення якої є американська DARPA. Вона сприятиме створенню перспективних зразків ОВТ”, – заявив Уруський.

DARPA – Агентство передових оборонних дослідницьких проектів Міністерства оборони США, що відповідає за розробку нових технологій для використання в збройних силах США.

Читайте також: Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони понад сто одиниць техніки

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в 2021 році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

У свою чергу, Юрій Гусєв під час свого візиту до Миколаєва, заявив що «Миколаївський суднобудівний завод» має пройти через процедуру оздоровлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram