Миколаївський суднобудівний завод повинен оздоровитись, – гендиректор «Укроборонпрому»

У п’ятницю, 18 грудня, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв у Миколаєві заявив, що «Миколаївський суднобудівний завод» найближчим часом має пройти через процедуру оздоровлення і санації, що почнеться з вивчення структури кредиторської заборгованості та роботи з кредиторами.

Про це повідомляє видання “НикВести”.

Наша мета – фінансове оздоровлення підприємства. Залучення замовлень для «Миколаївського суднобудівного заводу». Безумовно, «Миколаївський суднобудівний завод», маючи всі можливості для реалізації замовлень в рамках державного оборонного замовлення і реалізації замовлень від інших замовників, повинен пройти через процедуру оздоровлення і санації. В процедуру оздоровлення зараз входить вивчення структури кредиторської заборгованості, робота з кредиторами і, безумовно, залучення замовлень на підприємство, щоб люди отримали роботу, – пообіцяв Юрій Гусєв.

Він уточнив, що вже почалася робота з планування державного замовлення на 2021 рік.

Ми внесли свої пропозиції до Міністерства оборони щодо підприємств «Укроборонпрому», які можуть виконувати замовлення, там в тому числі і «Миколаївський суднобудівний завод», – розповів Юрій Гусєв.

Нагадаємо, генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв заявив, що хоче зберегти Миколаївський суднобудівний завод (колишній завод імені 61 комунара), де вже розпочато процедуру банкрутства.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram