Фото: Shipovnik.ua

Нове керівництво Укроборонпрому хоче зберегти Миколаївський суднобудівний завод

Генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв заявив, що хоче зберегти Миколаївський суднобудівний завод (колишній завод імені 61 комунара), де вже розпочато процедуру банкрутства.

Про це Юрій Гусєв сказав під час зустрічі з пресою у Харкові, пише АрміяInform.

Формуючи концепцію структури майбутніх холдингів, я виступаю за збереження Миколаївського суднобудівного заводу й усього суднобудівного комплексу, який сьогодні є в нашому концерні, – сказав він.

Від зазначив, що концерну необхідно розвивати підприємства суднобудування і морської техніки в першу чергу для потреб Військово-Морських сил України.

Концепція реформування “Укроборонпрому” передбачає, що у 2021 рік він припинить своє існування. Чи залишиться 65 підприємств, які будуть поділені на два холдинги – Оборонні системи і Аерокосмічний холдинг.

Нагадаємо, Господарський суд Миколаївської області почав процедуру банкрутства державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод», який входить до складу держконцерну «Укроборонпром». Згідно з рішенням суду, загальна сума кредиторської заборгованості підприємства становить 829 мільйона 678 тисяч 251 гривню.

На участь у судовому процесі по банкрутству державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод» (колишній завод імені 61 комунара) заявилися 19 підприємств і організацій – кредиторів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram