Фото: АrmyІnform.com.ua

Україна у 2021 році купить першу партію безпілотників Bayraktar

Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

Про це під час занять заняттях на полігоні «Широкий лан» заявив головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, передає АrmyІnform.

За його словами, вже прийнято рішення і заплановано, що в наступному році для потреб української армії закуплять 5 нових Bayraktar.

У них дещо інші тактико-технічні характеристики, зокрема висота і дальність застосування, – додав Руслан Хомчак.

Як пише видання РБК-Україна, турецькі безпілотники Bayraktar були широко задіяні в Нагірному Карабасі під час наступу азербайджанської армії. Армія Вірменії протягом всього періоду ескалації не змогла ефективно їм протистояти.

Раніше повідомлялось, на полігоні Широкий Лан пройдуть великі військові навчання з бойовою стрільбою та використанням ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Нагадаємо, що табірне містечко Міжвидового Центру підготовки підрозділів полігону «Широкий лан» практично готове до введення в експлуатацію. Державна спеціальна служба транспорту, яку Міністерство оборони залучило до будівництва, за півроку повністю впоралася із завданням.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram