Фото: Znaj.ua

На Широкому Лані під час навчань застосують ударні безпілотники

На полігоні Широкий Лан  пройдуть великі військові навчання з бойовою стрільбою та використанням ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Як повідомляє видання Defense Express, під час навчань БПЛА будуть виконувати не тільки завдання із розвідки та наведення засобів ураження, а й відпрацюють самостійне знищення цілей.

Як інформувала “Новинарня“, про купівлю ударних безпілотників “Байрактар” Україна почала домовлятися з Туреччиною в листопаді 2018 року. “Укрспецекспорт” і турецька компанія “Baykar Makina” підписали угоду про закупівлю їх для української армії в січні 2019 року.

Тоді радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков писав:

Bayraktar TB2, договір підписаний, скоро будуть поставки. Ударний БПЛА, який ми купуємо в повному комплекті, з озброєнням. Це шість планерів, це сотні ракет, це станції управління, це навчання персоналу і… це підготовка спільного виробництва частини комплексів на території України. Смертоносний птах, який може висіти в повітрі добу, на висоті 8 кілометрів.

Цей ударний БПЛА оперативно-тактичного рівня, здатний знаходитися у повітрі 24 години, з радіусом дії у 150 км, який має на озброєнні сучасні високоточні ракети для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей.

У березні 2019 року в Україні пройшли випробування “Бар’яктарів”.

Нагадаємо, що табірне містечко Міжвидового Центру підготовки підрозділів полігону «Широкий лан» практично готове до введення в експлуатацію. Державна спеціальна служба транспорту, яку Міністерство оборони залучило до будівництва, за півроку повністю впоралася із завданням.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram