Фото - Укроборонпром

Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони понад сто одиниць техніки

Державне підприємство “Житомирський бронетанковий завод” (ЖБТЗ), яке входить до складу Укроборонпрому, успішно виконало державне оборонне замовлення поточного року.

Міністерству оборони України передано понад 100 одиниць техніки, про що повідомляє Діло з посиланням на прес-центр Укроборонпрома.

Згідно з умовами договору, машини пройшли повний цикл капітального та регламентного ремонту. Відновлено боєздатність усіх систем та агрегатів, замінено несправні прилади, перевірено роботу озброєння тощо. Крім того, на БМП встановлено сучасні навігаційні системи, оптичні прилади та приціли вітчизняного виробництва, а також фари інфрачервоного випромінювання та освітлювальні фари з сучасними діодними лампами.

Читайте також: В Україні планують створити повноцінну боєприпасну галузь

Цьогоріч ЖБТЗ розпочав оснащувати вітчизняну бронетехніку гусеничними стрічками виробництва харківського Заводу імені В.О. Малишева, який також входить до складу Укроборонпрому. Крім того житомирське підприємство опанувало і власне виробництво гусениць. Раніше така продукція постачалася лише з-за кордону та з постачанням виникали проблеми. Перша партія машин із гусеничними стрічками ЖБТЗ була передана у війська в серпні. Ця техніка працює без жодних нарікань.

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

У свою чергу, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв заявив, що «Миколаївський суднобудівний завод» найближчим часом має пройти через процедуру оздоровлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram