БТР-80. Фото - Укроборонпром

В Україні планують створити повноцінну боєприпасну галузь

2021 рік стане вирішальним для створення повноцінної боєприпасної галузі України.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський під час пресконференції на тему “Стратегія спільних дій у сфері реформування оборонно-промислового комплексу”, повідомляє Укрінформ.

“На сьогодні ми розглядаємо питання створення повноцінної боєприпасної галузі України, і, сподіваюсь, що 2021 рік стане дійсно переламним у цьому напрямку”, – наголосив Уруський.

Він зазначив, що Україна згаяла дуже багато часу та за багато років так і не створила власного виробництва боєприпасів, а Міністерство оборони намагалось самотужки розв’язувати цю проблему.

Читайте також: Нове керівництво Укроборонпрому хоче зберегти Миколаївський суднобудівний завод

“Насправді ми повинні мати чітку державну програму створення боєприпасної галузі, причому всіх калібрів: починаючи від патронів 5,45 і закінчуючи боєприпасами великокаліберними – 155 мм. Тому холдингова компанія, як передбачається, спецхімії та боєприпасів – саме на це і буде зорієнтована в першу чергу”, – пояснив віцепрем’єр.

Він також уточнив, що до згаданого холдингу увійдуть не лише підприємства Укроборонпрому, а й, наприклад, Павлоградський хімзавод. Також розглядається багато інвестпроєктів.

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram