Фото: Офіс Президента України

Держава збільшить замовлення для Укроборонпрому на 2021 рік, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Запорізької області ознайомився з виробництвом радіолокаційних систем на підприємстві “Іскра” Держконцерну “Укроборонпром”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба глави держави. Зазначається, що Президент оглянув складальну дільницю та складально-монтажний цех. Йому продемонстрували новітні зразки радіолокаційних систем і комплексів, які виготовляє підприємство.

“Іскра” стане базовим підприємством холдингу «Радарні системи», що об’єднає 15 державних компаній галузі після успішного реформування ДК “Укроборонпром”. “Радарні системи” мають замкнути увесь цикл виробництва систем радіолокації – від розробки до модернізації та утилізації”, – йдеться у повідомленні.

Глава держави зазначив, що “Іскра” наразі є одним з небагатьох підприємств, у якого немає жодних боргів, а є прибутки.

Читайте також: Міноборони планує підвищити грошове забезпечення військових на 30%

“Вирішено сьогодні питання з нашим новим головою Укроборонпрому Юрієм Гусєвим збільшити державне оборонне замовлення на 2021 рік для підприємств Укроборонпрому”, – зазначив Зеленський.

Президент також наголосив, що потенціал для збільшення державного оборонного замовлення великий.

Читайте також: Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони понад сто одиниць техніки

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

У свою чергу, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв заявив, що «Миколаївський суднобудівний завод» найближчим часом має пройти через процедуру оздоровлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram