Українська армія. Фото: з відкритих джерел

Укроборонпром проведе інвентаризацію Рівненського авторемонтного заводу

Керівник Державного концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв доручив провести інвентаризацію ДП “Рівненський автомобільний ремонтний завод”, яка передуватиме передачі підприємства до Фонду державного майна України.

Про це Гусєв повідомив у Facebook за результатами візиту на підприємство, пише Укрінформ. За словами керівника Укроборонпрому, процедура приватизації заводу обов’язково має передбачити погашення боргів із заробітної плати, які накопичилися на підприємстві за останні роки.

“Рівненський автомобільний ремонтний завод востаннє виконував держзамовлення ще у 2005 році. Спілкуючись з представниками трудового колективу, я почув думку про те, що свої виробничі потужності завод вже не відновить і виконувати важливі для ОПК замовлення неспроможний. Наразі наше першочергове завдання – забезпечити проведення інвентаризації та виконання рішення Уряду про передачу підприємства до ФДМУ. За результатами мого візиту я дав низку доручень”, – зазначив Гусєв.

Він нагадав, що завод як такий, що втратив своє значення для обороноздатності країни, постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року виключений зі складу ДК “Укроборонпром” та підлягає передачі до Фонду державного майна України.

Читайте також: Держава збільшить замовлення для Укроборонпрому на 2021 рік, – Зеленський

“Власне, це і передбачено концепцією трансформації Укроборонпрому, в результаті якої буде створено сучасні холдинги з ефективною системою корпоративного управління, а частину таких підприємств, як цей рівненський завод, буде передано до ФДМУ”, – зазначив Гусєв.

Читайте також: Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони понад сто одиниць техніки

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

У свою чергу, Юрій Гусєв під час свого візиту до Миколаєва, заявив що «Миколаївський суднобудівний завод» має пройти через процедуру оздоровлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram