Фото - Defence Express

Україна буде експортувати авіаракети в Індонезію

Україна знайшла покупця на авіаційні ракети “повітря-повітря” Р-27 після спаду експорту цієї продукції протягом останніх років.

Як повідомляє Діло з посиланням на Defense Express, представники ДП “СЗТФ “Прогрес”, цим покупцем має стати Індонезія – військові цієї країни зацікавлені в закупівлі ракет Р-27 для винищувачів Су-27 та Су-30 власних ВПС.

Поява нового покупця на авіаційні ракети Р-27 ставить під сумнів заяви конкурентів про те, що Україна не може створювати цю продукцію самостійно.

Читайте також: Держава збільшить замовлення для Укроборонпрому на 2021 рік, – Зеленський

Ба більше, сьогодні Україна дійсно здатна власними зусиллями виготовляти всі складові авіаційної ракети Р-27 – від головки самонаведення до твердопаливного двигуна.

Водночас українські ракети – не єдина українська зброя, що зацікавила військових Індонезії. Так, ця країна також планує надати перевагу українським РЛС 90К6Е та протикорабельному комплексу “Нептун”.

Читайте також: Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони понад сто одиниць техніки

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

У свою чергу, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв заявив, що «Миколаївський суднобудівний завод» найближчим часом має пройти через процедуру оздоровлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram