Фото: Pixabay

Україна додатково закупила препарат для тяжких пацієнтів з COVID-19

Державне підприємство “Медичні закупівлі” провело додаткову закупівлю препарату Тоцилізумаб, що використовується у лікуванні тяжкохворихпацієнтів з COVID-19, на майже 25 млн грн, він має бути поставлений до 1 березня 2022 року.

Як передає Укрінформ, про це ДП “МЗУ” повідомло у Facebook.

На замовлення Міністерства охорони здоров’я України ДП МЗУ в стислі строки провело дозакупівлю препарату Тоцилізумаб, який використовується для допомоги пацієнтам, хворим на COVID-19.

30 грудня ДП «Медзакупівлі України» підписало угоду зі швейцарською компанією-виробником оригінального препарату на дозакупівлю: 2300 флаконів дозуванням 200мг/10 мл за 21,3 млн грн, ціна за одиницю – 9259 грн; 840 флаконів дозуванням 80мг/4 мл за 3,06 млн грн, ціна за одиницю – 3650 грн, – йдеться у повідомленні.

Загальна вартість товару становила 24,36 млн грн. Згідно з договором, препарат має бути поставлений на склад логістичного партнера ДП МЗУ до 1 березня 2022 року.

Читайте також: Для захисту від COVID-19 може знадобитися два-три щеплення на рік

В ДП МЗУ нагадали, що у 2021 році вже закуповувалися 2784 флакони Тоцилізумабу дозуванням 200мг/10 мл та 5950 флаконів дозуванням 80мг/4 мл.

Дослідження засвідчили, що застосування Тоцилізумабу у пацієнтів із тяжким перебігом хвороби на 13% зменшує летальність порівняно зі стандартним лікуванням. Крім того, це у на 28% зменшує потребу у підключенні до апарата ШВЛ тяжкохворих пацієнтів та пацієнтів із критичним перебігом хвороби порівняно зі стандартним лікуванням.

Читайте також: Українські лабораторії можуть виявляти коронавірусний штам “Омікрон”

Нагадаємо, що більшість симптомів нового штаму коронавірусу “Омікрон” збігаються з симптомами звичайної застуди. Зокрема, це головний біль, біль у горлі, нежить, втома і чхання.

За результатами попереднього дослідження три дози вакцини від COVID-19 Pfizer здатні ефективно захищати від штаму «Омікрон». Поки йдеться про попередні дані випробувань, потрібно більше часу, щоб сказати про ефективність вакцини остаточно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram