У Центральному районі Миколаєва регулярно дезінфікують транспортні зупинки

У Центральному районі Миколаєва продовжується постійна дезінфекція зупинок громадського транспорту. До їх обробки залучені працівники комунальних та приватних організації.

Задля безпеки миколаївців та недопущення розповсюдження інфекції COVID-19 працівники комунального підприємства «ЕЛУ Автодоріг» та товариства з обмеженою відповідальністю «Карс Клінінг» у посиленому режимі прибирають та дезінфікують зупинки громадського транспорту.

Знезаражують зупинкові комплекси за допомогою розчину гіпохлориту натрію. Очільник адміністрації Центрального району Миколаєва Олександр Береза розповідає, як відбувається цей процес.

Дезінфекція відбувається у нас в два етапи: перший – коли виконується обробка вулиць, машина яка обробляє їх підіймає сопло і змиває пляму самої зупинки. Та другий етап – це дезінфекція, безпосередньо, самої конструкції зупинки громадського транспорту, – розповів Олександр Береза.

Дивіться також: У Центральному районі Миколаєва поновили зупинки, зруйновані негодою

Він також заначив, згідно з договором, на дезінфекцію зупинкових комлексів у Центральному районі виділено 200 тисячі гривень.

Як тільки було прийнято рішення про ведення в Миколаєві карантину і необхідності виконання заходів з дезінфекції, зібрали у себе нараду на яку запросили також і підприємців, які працюють на зупиночних комплексах, тобто торгорвці. Сказали про те, що зупинки на яких не розташовані об’єкти торгівлі, адміністрація буде виконувати дезінфекцію. На зупинках, де розташовані об”єкти торгівлі, дезінфекцію мають виконувати саме власники цих комплексів, – пояснив Олександр Береза.

Окрім того, працівники постійно миють автомагістралі та вулиці мийними засобами. Впровадження таких заходів має на меті мінімізувати вірогідність захворювань у місцях громадського користування.

Нагадаємо, у Миколаєві щоденно дезінфікують зупинки міського транспорту.

Раніше повідомлялось, “Миколаївелектротранс” регулярно дезінфікує свій транспорт.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram