У Центральному районі Миколаєва поновили зупинки, зруйновані негодою

Транспортні зупинки, які були пошкоджені внаслідок урагану наприкінці лютого повністю відновлені та готові до подальшої експлуатації.

Ураган, який накрив Миколаїв 24 лютого, зруйновав чимало об’єктів нерухомості. Серед них декілька зупиночних комплексів у Центральному районі міста. Очільник місцевої адміністрації Олександр Береза розповідав, як їх відновлювали.

Я звернувся до міського голови на засіданні комісії ТБНС (прим.ред.- комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій) і по ліквідації наслідків, з пропозицією все ж таки розглянути питання виділення додаткових коштів для того, щоб відремонтувати пошкоджені зупинки громадського транспорту, – повідомив Олександр Береза.

Дивіться також: В центрі Миколаєва демонтували літній майданчик скандального ресторану “Пиріг”

Кошторис ремонтних робіт склав 137 тисяч гривень. Їх рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради виділили з резервного фонду. Всього було відремонтовано шість об’єктів, зокрема 4 зупинки на проспекті Центральному і дві на вулиці Потьомкінській.

Голова Адміністрації Центрального району Олександра Береза зазначає, зупинки були не тільки поновлені, а й у цілому покращені конструкції, тому тепер вони будуть менш вразливі до випробувань негоди.

Нагадаємо, на в’їздах і виїздах із Миколаєва встановлять пункти пропуску.

Раніше повідомлялось, в Інгульському районі Миколаєва розпочали дезінфекцію вулиць.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram