В центрі Миколаєва демонтували літній майданчик скандального ресторану “Пиріг”

7 квітня, літній майданчик занедбаного ресторану «Daily Together», більш відомого як «Пиріг», котрий розміщений на вулиці Соборній, був демонтований рішенням комісії з питань упорядкування об’єктів торгівлі Миколаївської міської ради.

Як відомом, на майно спірного ресторану «Daily Together» взимку 2018 року було накладено арешт Жовтневим районним судом міста Маріуполя і передано на зберігання його колишнім власникам Сергію та Інні Кібзун. Судова тяганина продовжує переслідувати заклад і вже протягом кількох років він перебуває у занедбаному стані.

Нещодавнім рішенням комісія з питань упорядкування об’єктів торгівлі Миколаївської міської ради постановила демонтувати конструкцію на вулиці Соборній, яку ресторан використовув як літній майданчик.

Директор департаменту внутрішнього фінансового контролю Андрій Єрмолаєв зазначив, дану конструкції обрали першою на демонтаж через її аварійний стан, оскільки ураган 24 лютого сильно похитнув її опорні частину і є небезпека, ще одного потужного пориву вітру літній майданчик не витримає.     

Дивіться також: Ремонт завершено: понтонний міст у Миколаєві відкрили для пішоходів

Виходила комісія, вона пройшлась Соборною – у кількох об’єктів закінчилась оренда землі, ніхто її не продовжував, тому ці об’єкти були винесені на демонтаж. Вирішили почати з цього, адже ви бачите він вже довгий час стоїть зачинений, не працює, занепадає та гниє, – розповів Андрій Єрмолаєв.

За словами очільника департаменту внутрішнього фінансового контролю підкреслює, про демонтаж літнього майданчику було попереджено за 10 днів, однак на зв’язок власник ресторану “Пиріг” не виходив.

Після того, як конструкція на даній земельній ділянці була демонтована, комунальні служби усунули останні залишків колишнього літнього майданчика, тому тепер вона знову доступна для пішоходів.

Нагадаємо, у Миколаєві оштрафували магазин «33 квадратних метра» за порушення карантину.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві відремонтували ще одну пішохідну зону.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram